| Brand | Lamar |
|---|---|
| VIN | 5RVBF263XTP153104 |
| Condition | New |
| Model | FA3710226-21K |
| Length | 26 ft |
| Width | 102 in |
| Axle | 7K EZ LUBE ELECTRIC BRAKE SPRING AXLE(S) |
| Tires | 215/75 R17.5 (H) 16PLY SS TIRE BLACK WHEEL |
| Coupler | Gooseneck |
| GVWR | 21000 lbs |
| Trailer Weight | 6525 lbs |
| Payload | 14475 lbs |
| Color | Gray |
| Model Year | 2026 |
| Options | Wireless remote. Winch plate. |
| Construction | Steel |
Easiest Finance Option For Good Credit
✓ Traditional Bank Financing
✓ Larger Purchasing Amounts
✓ Quick Turn Arounds
✗ Does NOT Finance Kraftsman, Gorilla, and Air Tow Brand Trailers









