| Brand | AirTow Trailers |
|---|---|
| Condition | New |
| Model | S10-55 |
| VIN | 7VADF1515TB004805 |
| Length | 10 ft |
| Width | 75 in |
| Axle | 7K Electric Brakes |
| Tires | 235/85 |
| Coupler | Bumper |
| GVWR | 7895 lbs |
| Trailer Weight | 2395 lbs |
| Payload | 5500 lbs |
| Color | Blue |
| Model Year | 2026 |
| Additional Features | Level Deck Loading |
Personal Financing for Good Credit
✓ Easy Application Process
✓ Flexible Payment Options
✓ Personal Loans Only





