| Brand | Lamar Trailers |
|---|---|
| VIN | 3LTBC2020TM152766 |
| Condition | New |
| Model | CC25832010K |
| Length | 20 ft |
| Width | 83 in |
| Axle | 5.2K EZ LUBE IDLER SPRING AXLE & ELECTRIC BRAKE SPRING AXLE |
| Tires | 225/75 R15 (D) 8PLY TIRE WITH BLACK WHEEL |
| Coupler | Bumper |
| Cargo Loading | Slide In Ramps |
| GVWR | 9990 lbs |
| Trailer Weight | 2265 lbs |
| Payload | 7725 lbs |
| Color | Gray |
| Model Year | 2026 |
| Options | Spare mount. Tool box. 18' deck + 2' dove. Winch plate. |
| Construction | Steel |
Easiest Finance Option For Good Credit
✓ Traditional Bank Financing
✓ Larger Purchasing Amounts
✓ Quick Turn Arounds
✗ Does NOT Finance Kraftsman, Gorilla, Trail Maxx and Air Tow Brand Trailers











