| Brand | Pre-Owned Trailers |
|---|---|
| Condition | Pre-Owned |
| Model | GatorMade |
| VIN | 4Z1PB2520NS003374 |
| Length | 25 ft |
| Width | 102 in |
| Axle | 7K |
| Tires | ST235/80 |
| Coupler | Bumper |
| GVWR | 14000 lbs |
| Color | Black |
| Model Year | 2022 |
| Construction | Steel |
Easiest Finance Option For Good Credit
✓ Traditional Bank Financing
✓ Larger Purchasing Amounts
✓ Quick Turn Arounds
✗ Does NOT Finance Kraftsman/Air Tow, and Formula Brand Trailers









