| Brand | Top Hat Trailers |
|---|---|
| VIN | 4R7BU202XTN263536 |
| Condition | New |
| Model | MP-20X83-7E-R |
| Length | 20 ft |
| Width | 83 in |
| Axle | 2-3500# Dexter EZ-Lube 1/2 Cambered Axles (1w/Electric Brake) |
| Tires | ST205/15 LRC Radial |
| Coupler | Bumper |
| Cargo Loading | Mesh gate |
| GVWR | 7000 lbs |
| Trailer Weight | 2330 lbs |
| Payload | 4670 lbs |
| Color | Black |
| Model Year | 2026 |
| Additional Features | Spare mount |
| Construction | Steel |
Easiest Finance Option For Good Credit
✓ Traditional Bank Financing
✓ Larger Purchasing Amounts
✓ Quick Turn Arounds
✗ Does NOT Finance Kraftsman, Gorilla, Trail Maxx and Air Tow Brand Trailers










