| Brand | Trail Maxx Trailers |
|---|---|
| VIN | 7WL1X2428TT002843 |
| Condition | New |
| Model | BDO27-24 |
| Length | 24 ft |
| Width | 101 in |
| Axle | 7K |
| Tires | 235/80 |
| Coupler | Bumper |
| Cargo Loading | Slide In Ramps |
| GVWR | 14000 lbs |
| Trailer Weight | 5200 lbs |
| Payload | 8800 lbs |
| Color | Red |
| Model Year | 2026 |
| Additional Features | Toolbox. 20+4=24 |
Personal Financing for Good Credit
✓ Easy Application Process
✓ Flexible Payment Options
✓ Personal Loans Only










