| Brand | Maxx-D Trailers |
|---|---|
| VIN | 135453 |
| Condition | New |
| Model | ROXB14-4 |
| Length | 14 ft |
| Width | 83 in |
| Height | 48 in |
| Trailer Weight | 2410 lbs |
| Color | Black |
| Model Year | 2026 |
| Additional Features | 10 gauge side and floor. New style bin. |
| Construction | Steel |
Business Financing for Good Credit
✓ Easy Application Process
✓ Flexible Payment Options
✓ Business Loans Only






